Hakkımızda

Türkiye’nin Kamu Yönetimi Platformu kamuyonetimi.org, kar amacı gütmeyen, herhangi bir siyasal oluşum ve ideolojiyi temsil etmeyen, bilimsel bir paylaşım platformudur. Herhangi bir şirket ya da sivil toplum kuruluşuna ait değildir.

Platform, Kamu Yönetimi alanına ilgili akademisyenleri, uygulayıcıları ve öğrencileri bir araya getirerek bir paylaşım ortamı sağlar. Sitede Kamu Yönetimi alanındaki kitaplar, dergiler, kongreler, bilimsel toplantılar tanıtılır. Söz konusu içerikler üyelerden gelen talepler dikkate alınarak sağlanır.

Üyelere Forum/Tartışma kısmında Kamu Yönetimi ve alt konuları üzerine çok çeşitli paylaşım imkanları sunulur. Ortak projeler, araştırmalar, çalışmalar üretme imkanı verilirken, söz konusu çalışmalar için yazar ve hakem havuzu oluşturulur.

Kamu Yönetimi alanında yapılacak olan tüm etkinlikler sistematik bir şekilde oluşturulmuş etkinlik takvimi aracılığıyla tüm okuyuculara duyurulur ve takibi sağlanır.

Platform Politikamız

Sitede kamu yönetimi alanında tanıtılan dergiler, kitaplar, makaleler, kongreler ve etkinlikler platformun ürünü değildir. Bunların yalnızca Kamu Yönetimi alanını geliştirmek için tanıtımı yapılmaktadır.

Platforma eklenecek olan dergiler, kitaplar, makaleler, kongreler ve etkinlikler ilgili sayfalarda yer alan formlar doldurularak platform yöneticisine iletilir. Yöneticinin kontrolünden geçerek uygun bulunan materyaller ilgili sayfalarda yayımlanır ve duyurulur.

Forum/Tartışma bölümünde üyeler serbest bir şekilde konu oluşturabilir, mevcut konulara düşünce ve fikirlerini yazabilirler. Bu fikirler platformun görüşlerini ve fikirlerini yansıtmamakta, yazarların kişisel görüşlerini ve fikirlerini yansıtmaktadır.

Gizlilik Politikası

kamuyonetimi.org olarak kullanıcılarımızın kendi rızası ile sisteme girdikleri verileri, kullanıcılar yine kendi rızaları ile silmedikleri süre boyunca saklıyoruz.

Ayrıca kullanıcı adı, e-posta adresi, unvanı, biyografisi, çalışma alanları gibi giriş için gerekli ve tercihe bağlı bilgiler, kullanıcı hesabı ile ilişkilendirilmiş gezilen konular, atılan mesajlar, favoriye eklemeler ve sistemin doğal işleyişine has bir çok kayıt kullanıcının sonradan da erişebilmesini olanaklı kılması adına sistemde tutulmaktadır.

Ayrıca çerezler vasıtasıyla kullanıcının gezdiği sayfalar, sisteme giriş yaptığı IP adresi, saati ve tarihi yasal yükümlülükler gereği belirli sürelerce sistemde kayıtlı olarak yer almaktadır.

Sistemde tutulan kullanıcı verilerinin saklı kalacağı süre garanti edilmez. kamuyonetimi.org önceden haber verilmeksizin verileri silebilir.

Üçüncü Parti Güvenlik Hizmetlerimiz

Google AnalyticsGoogle Analytics is a web analysis service provided by Google Inc. (“Google”). Google utilizes the Data collected to track and examine the use of this website, to prepare reports on its activities and share them with other Google services.Gizlilik Politikası

Spam EngellemeIPS Spam Savunma Hizmeti, bir kayıt hesabının spam kaynağı olma olasılığını belirlemek için kayıt üyesinin e-posta adresini ve IP adresini servise iletir.Gizlilik Politikası

reCAPTCHA 2Bu site, işlemleri gerçek bir kişinin gerçekleştirdiğini garanti etmek için bir CAPTCHA kullanıyor. CAPTCHA sağlayıcısı bir oturum çerezi kurabilir ve internet tarayıcınız ve cihazınız hakkında bu web sitesine erişerek bilgi alabilir.Gizlilik Politikası

Platforma Katılan Yeni Üyelerimiz
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
;.
Bu Yılın Kamu Yönetimi Toplantıları
Etkinlik bulunamadı!